Efe Demiral 'Uyku Pansiyon' Lansman

Efe Demiral 'Uyku Pansiyon' Lansman
  • Türü Konser
  • Telefon02123340700
  • Tarih 2019-03-28 21:30
  • AdresEVLİYA ÇELEBİ MAH. SADİ KONURALP CADDESİ No: 5 D:
  • FiyatÜcretsiz
  • Web
  • Bağlantıları:
Bu içerik 7 kez okundu.
ETKİNLİK DETAY

Efe Demiral 'Uyku Pansiyon' Lansman konseriyle, Salon İKSV'de sizlerle...

"Yeteneğini, ustalıkla kurguladığı parçalarla yansıtmasını çok iyi bilen, elektro-akustik üretimleriyle de müzik sahnemizde fark yaratan İstanbullu gitarist, besteci ve prodüktör.

Büyük aşk yaşayacağı gitarıyla 14 yaşında tanıştı. 2009-2011 yılları arasında Nazım Hikmet Akademisi Müzik Bölümü’nde Erkan Oğur, Ayşe Tütüncü ve Murat Opus gibi önemli isimlerle Türk müziğinin yanı sıra gitar, kompozisyon ve armoni üzerine çalıştı. 2011 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü’ne kabul edilmesiyle yolu Selen Gülün, Tolga Tüzün ve Turgut Pöğün gibi isimlerle kesişti. Müziğinde elektronik ve akustik ögeleri gitarla birleştirdiği, türü bakımından Türkiye’de ilk örneklerinden olan parçalarını, Ocak 2016’da yayımlanan ilk solo albümü ‘Inside Out’ta dinleyicileriyle buluşturdu. Gitarist kimliğinin yanı sıra, prodüktör ve aranjör kimliğiyle de çalışmalarını sürdüren Demiral, Gözde Öney’in 2017’de yayımlanan albümü ‘İki Gölge’de aranjörlük ve prodüktörlük görevlerini üstlendi. Bağımsız müzik sahnemizin yetenekli mi yetenekli isimleri Can Kazaz, Barıştık Mı - Barış Demirel, Cihan Mürtezaoğlu ve Simge Pınar’ın albüm ve sahne çalışmalarına katkıda bulundu. Bu yılın Ocak ayında, müzikal kimliğinin daha da olgunlaştığını gözler önüne seren, Eren Turgut, Mert Can Bilgin, Gunnar Halle, Tamer Temel, Deniz Özçelik, Berke Can Özcan gibi değerli müzisyenlerle çalıştığı ikinci albümü 'Uyku Pansiyon'u yayımladı.

Caz müziği ekseninde ustalıkla kurgulanmış parçalardaki akustik dokunuşların ruhunuzu göğe yükselteceği ufku geniş bir müzik akşamı..."

Müzisyenler:
Efe Demiral - Gitar
Tolga Bilgin - Trompet
Tamer Temel - Saksafonlar
Mert Can Bilgin - Davul
Eren Turgut - Kontrbas, Elektrik Bas

Konuklar
Deniz Özçelik (Vokal)
Çınar Can İçli (Klavye)

BİLETLER İÇİN TIKLAYIN!