31 Mart'tan Çok Ümitliyim

31 Mart'tan Çok Ümitliyim

11 Şubat 2019 Pazartesi
‘Yerel Seçim Yolunda Yerinde Eğitim Modeli’ programı kapsamında Gaziantep’te düzenlenen etkinliğe katılan Başkan Demircan, 31 Mart'tan çok ümitli olduğunu söyledi.

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen ‘Yerel Seçim Yolunda Yerinde Eğitim Modeli’ programı kapsamında Gaziantep’te AK Parti teşkilatlarıyla bir araya geldi. Basına kapalı gerçekleşen toplantı öncesi açıklama yapan Başkan Demircan, 31 Mart'tan çok ümitli olduğunu söyledi.

BELEDİYECİLİK KONUSUNDA GAZİANTEP BİZİN GURURUMUZDUR

Başkan Demircan, yerinden yönetim modeli çerçevesinde AK Parti olarak bütün şehirlerde bir heyecan oluşturmak üzere programlar düzenlediklerini belirterek, “Dolayısıyla Türkiye’nin dört bir yanından siyasetçileri buluşturmayı hedefliyor. Biz de Beyoğlu’ndan önce Kilis’e ardından Gaziantep’e geldik. Belediyecilik konusunda Gaziantep bizin gururumuzdur. Gaziantep’teki ekip gerçekten Türkiye’de marka belediyeciliği çok önemli noktalara taşıdı. Seçim öncesi burası hedeflerin yenilenip tazelenmesi çerçevesinde buradayız. İnanıyoruz ki 31 Mart seçimlerinde Gaziantep yine sandıkları patlatacaktır” dedi.