Beyoğlu’nun geleceğini hep birlikte inşa ediyoruz

Yerel Buluşmalar toplantısında toplumun farklı kesiminden isimlerle bir araya gelen Başkan Demircan, “Bu tür toplantılarla sizlerle bir araya gelmek ve Beyoğlu’nun geleceğini hep birlikte inşa etmek bizim için çok kıymetli.” dedi

Beyoğlu’nun geleceğini hep birlikte inşa ediyoruz
Bu içerik 186 kez okundu.

Beyoğlu Belediyesi, vatandaşlara daha iyi hizmet sunabilmek için düzenlediği ‘Yerel Buluşmalar’ toplantıları ile toplumun farklı kesimlerini bir araya getiriyor. Son olarak Sürlüce Lazzoni Hotel’de düzenlenen toplantıya; Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Harun Muş'un yanı sıra STK temsilcileri, amatör spor kulüplerinin yöneticileri, mahalle muhtarları ve kanaat önderleri katıldı. Toplantıda, Beyoğlu’nda hayata geçirilen ve geçirilebilecek projeler başta olmak üzere Beyoğlu’nu daha yaşanılabilir hale getirilmesi için yapılabilecek her türlü çalışma hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

BEYOĞLU’NU BEYOĞLU YAPAN FARKLILIKLARIDIR

Başkan Demircan, son birkaç aydır ‘Yerel Buluşmalar’ adı altında düzenledikleri toplantılarla toplumun farklı kesimleri ile bir araya geldiklerini belirterek, “Ne kadar bir araya gelirsek, ne kadar insanları bir araya toplarsak o kadar iyi. Çünkü toplumun farklı kesiminden insanların bir araya gelmesi, farklı fikirler, farklı bakış açıları demek. Malumunuz Beyoğlu’nu Beyoğlu yapan da farklılıklarıdır. Bu tür toplantılarla sizlerle bir araya gelmek ve Beyoğlu’nun geleceğini hep birlikte inşa etmek bizim için çok kıymetli.” dedi.