Edirne'nin Ak Belediyeciliğe İhtiyacı Var

Edirne'nin Ak Belediyeciliğe İhtiyacı Var

11 Şubat 2019 Pazartesi
Yerel Seçim Yolunda Yerinde Eğitim Modeli programı kapsamında Edirne’de düzenlenen programa katılan Başkan Demircan, “Edirne'nin AK belediyeciliğe, AK Parti’ye çok ihtiyacı var. Bu seçimde adayımız iyi bir neticeye ulaşır diye temenni ediyoruz.” dedi.

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen ‘Yerel Seçim Yolunda Yerinde Eğitim Modeli’ programı kapsamında Edirne’yi ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. AK Parti Edirne İl Başkanlığı Toplantı Salonunda düzenlenen programda, 31 Mart Yerel Seçimleriyle ilgili yapılacak çalışmalar masaya yatırıldı.

EDİRNE’NİN AK PARTİ’NİN BİRİKTİRDİĞİ YEREL YÖNETİCİ VİZYONUNA İHTİYACI OLDUĞU KESİN

Program öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Başkan Demircan,"Genel merkezimiz yerel seçim öncesi yerinden yönetim modeli ile Türkiye’nin dört bir tarafında tüm teşkilatlara, siyasetin içerisinde tecrübeli olan kardeşlerimizle birlikte bir buluşma ve karşılıklı bir sohbet ortamı oluşturma maksadıyla böyle bir organizasyonun içerisinde.

Dolayısıyla bizler de Beyoğlu Belediye Başkanı olarak özellikle Güneydoğu ve Doğu’ya çok gittik. Bu süreçte biraz da Trakya var. Edirne’ye bu çerçevede geldik. Edirne'nin AK belediyeciliğe, AK Parti’ye çok ihtiyaç var.

Şehrin içerisinde baktığımızda görüyoruz ki burada yerel yönetimler konusunda Edirne’de ciddi bir açlık var, ciddi bir eksiklik var. İnşallah bu seçimde adayımız iyi bir neticeye ulaşır diye temenni ediyoruz. Edirne’nin AK Parti’nin biriktirdiği yerel yönetici vizyonuna ihtiyacı olduğu çok kesin. Buradaki kardeşlerimize başarılar diliyoruz" ifadelerini kullandı.