Sancaktepe Kitap Fuarı’nda Okurlarımızla Buluştuk

Sancaktepe Kitap Fuarı’nda Okurlarımızla Buluştuk

22 Eylül 2018 Cumartesi
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan “Bir Sistem Tartışması” ve “2’nci Abdulhamid Döneminde Osmanlı Hilafetine Aykırı Bakışlar” isimli kitaplarını Sancaktepe Kitap Fuarı’nda okurları ile buluşturdu.

Sancaktepe Belediyesi tarafından 7.si düzenlenen Sancaktepe Kitap Fuarı Kent Meydanı’nda düzenlenen törenle başladı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği festivalin açılışına; Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın yanı sıra çok sayıda yazar ve şair katıldı. Fuarda “Bir Sistem Tartışması” ve “2’nci Abdulhamid Döneminde Osmanlı Hilafetine Aykırı Bakışlar” isimli kitaplarını okurları ile buluşturan Başkan Demircan, kendisine ayrılan stantta kitaplarını imzalayarak okurlara dağıttı.

KÜLTÜR HAYATI, KİTAPLA SEZONUNU AÇMIŞ OLDU

Türkiye’nin gelişiminde önemli rolü bulunan kültürün kitapla olacağını ifade eden Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Kültür hayatı, kitapla sezonunu açmış oldu. Belediyelerimizle hep birlikte kültüre, insana, okumaya, gençliğimize ve geleceğe, onların düşünce hayatını renklendirmeye ve geleceğiyle ilgili hayaller kurdurmaya gayret ediyoruz. Türkiye’nin gelişmesine, teknolojisini geliştirmesine, kültürlü insanların daha yaygın bir şekilde vatanımızın her tarafına yayılmasına ihtiyacımız var. Kendi düşünce ve birikimlerimizi kitap yoluyla meraklıların gündemine koymayı arzu ettik” dedi.

“BÜYÜK BİR KEYİFLE KİTAPLARIMI OKUR SEVERLERE İMZALIYORUM”

Okurlarının kitaplarını imzalayan AK Parti Grup Başkanvekili Muş ise “Büyük bir keyifle kitaplarımı okurseverlere imzalıyorum. Bu tip faaliyetlerin olması aslında kitapla vatandaşlarımız arasında olan sevgi bağını güçlenmesi anlamında önemli bir emek içeriyor” ifadelerini kullandı.