Beyoğlu esnafları Smart Beyoğlu’nu kullanmaya başladılar

Beyoğlu esnafları Smart Beyoğlu’nu kullanmaya başladılar

9 Aralık 2016 Cuma
Beyoğlu Belediyesi tarafından “Beyoğlu’nun Dijital Hafızası” olarak hayata geçirdiği Smart Beyoğlu uygulaması ilçe genelinde esnaflarımız tarafından beğeniyle kullanılmaya başlandı.

Beyoğlu esnaflarının gerek ulusal gerekse de uluslar arası sahada tanınılabilirliğini arttırmaya yönelik hayata geçirilen Smart Beyoğlu projesi esnaflar tarafından sahiplenildi. İşletme sahipleri Beyoğlu Belediyesi’nin verdiği şifre sayesinde kendi adlarına açılan Smart Beyoğlu’ndaki sayfalarına tanıtım belgeleselleri Belediye Basın Bürosu tarafından yükleniyor. İletişim bilgilerinin ve fotoğraflarının da yer aldığı işletmelerin sayfalarına işletmelerin müşterileri de erişim sağlayarak firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşabiliyorlar.

GÜNEY RESTAURANT: “PAYLAŞIMLARIMIZ DAHA FAZLA GÖRÜLÜYOR”

Smart Beyoğlu’nu kullanmaya başlayan Galata meydanındaki Güney Restaurant isimli işletme, uygulamadan son derece memnun olduğunu dile getirerek şu açıklamalarda bulundu: 

“Güney Restaurant olarak Smart Beyoğlu çalışmasına başladık. Özel bir tasarım yaptık ve bunu masalara yerleştirdik. Gelen misafirlerimiz QR kodunu okutup sayfamıza erişim sağlıyorlar. Bu sayede sosyal medya hesaplarımıza ulaşabiliyor ve hakkımızda değerlendirme yapabiliyorlar. Konum bilgisine daha rahat ulaşıyorlar. Beyoğlu Belediyesi’nin bu projesi sayesinde misafirlerimiz hakkımızda daha fazla bilgi sahibi oluyorlar. Paylaşımlarımızı daha fazla kişi görebiliyor. Bu çalışmasından dolayı Beyoğlu Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz. Beğenilerimiz bu sayede daha da arttı.”