activity-details
BİFO ve Borusan Quartet 2018-2019
17
December
00:00
BİLET SATIN AL

Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası ve Borusan Quartet 2018-2019 sezonunda da renkli ve dopdolu bir programla sizlerle...

Bilet Satış Bilgileri
Genel Satış
29 Eylül 2018

Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası ve Borusan Quartet’in 2018–2019 sezonu etkinliklerinin biletleri yukarıdaki tarihten itibaren aşağıdaki kanallardan satışa sunulur:

Biletix Perakende Satış Noktaları
Biletix Çağrı Merkezi (0216 556 98 00)
Biletix İnternet Sitesi www.biletix.com
İstanbul Lütfi Kırdar ICEC (yalnızca konser günlerinde; 18.00’den itibaren)

BİFOKART sahipleri için öncelikli satış dönemleri
BİFOKART Gold Sahiplerine Öncelikli Satış
21 Mayıs–1 Haziran 2018 (%30 indirimli)
BİFOKART Gold sahipleri, seri biletlerini Borusan Sanat’taki BİFOKART Özel Müşteri Temsilcisinden alır.

BİFOKART Klasik Sahiplerine Öncelikli Satış
8–20 Eylül 2018 (%20 indirimli)
Biletix Perakende Satış Noktaları
Biletix Çağrı Merkezi (0216 556 98 00)

*BİFOKART sahipleri öncelikli satış döneminde yalnızca seri bilet alabilir; bu dönemde tek bilet satılmaz. Tüm Konserlere aynı adette almak zorunludur.

Bu sezon BİFOKART Klasik sahibi olacaklar için öncelikli seri bilet satışı:
22–27 Eylül 2018 (%20 indirimli)
BİFOKART Klasik’in aşağıda belirtilen avantajlarından yararlanmak isterseniz, seri biletlerinizi yukarıdaki tarihler arasında Biletix Perakende Satış Noktaları ve Biletix Çağrı Merkezi’nden (0216 556 98 00) alabilirsiniz. Bu seri biletlerinizle BİFOKART Klasik almaya hak kazanacaksınız. Seri biletlerinizi aldığınızda, adınıza düzenlenmiş BİFOKART Klasik adresinize kurye ile gönderilecektir. 

BİFOKART Sahipleri İçin Yeni Sezon Bilgisi
BİFOKART sahipleri, BİFO’nun 2018–2019 sezonunda İstanbul Lütfi Kırdar ICEC’te gerçekleşecek 12 konserine seri bilet alabilir. Ayrıca Borusan Quartet’in Süreyya Operası’nda 4 ve ENKA İbrahim Betil Oditoryumu’ndaki 4 sezon konserine de öncelikli ve indirimli olarak bilet alma hakkına sahipler. 65 yaş üstü, emekli, engelli, öğrenci ve öğretim elemanı indirimi buna ek olarak bilet alımlarında %10 oranında uygulanır. Kartınızda koltuk numarası belirtilmediği için konsere biletinizle gelmeniz rica olunur. BİFO ve Borusan Quartet konserlerine tekerli sandalye ile gelecek izleyicilerimizin, mekânın olanakları sınırlı olduğu için, 0212 705 87 87 numaralı telefonu arayıp yer ayırtması gerekmektedir.

BİFOKART Nedir?
Klasik ve Gold olmak üzere iki kategoriye ayrılan BİFOKART, BİFO’nun sezon programının tamamını (seri bilet) almak koşuluyla verilir. Öncelikli satış döneminde BİFOKART Gold sahiplerinin %30, BİFOKART Klasik sahiplerinin %20 indirim hakkı bulunur. Bu oranlar, öncelikli satış dönemi sonrasında Gold üyeler için %20, Klasik üyeler için %10 oranında devam eder. BİFOKART ile ilgili ayrıntılı bilgiyi www.borusansanat.com/bifokart adresinden edinebilirsiniz.

BİFOKART Klasik’in sağladığı avantajlar
• Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası (BİFO) seri biletlerini genel satışa sunulmadan önce, belirtilen zaman diliminde BİLETİX üzerinden alma imkânı
• Seri bilet satış döneminde BİFO, Borusan Quartet ve Borusan Müzik Evi konserlerinde %20 oranında indirim
• Sezon boyunca BİFO konserleri için, konser başına 2 (iki) biletle sınırlı olmak üzere %10 oranında indirim imkânı
• Sezon boyunca Borusan Quartet ve Borusan Müzik Evi konser biletlerinde %10 oranında indirim imkânı (29 Eylül 2018 tarihinden sonra alınacak biletler için geçerlidir)
• Bostancı–Lütfi Kırdar ICEC arası ücretsiz servis imkânı (servis, araç kapasitesi ile sınırlıdır)
• Borusan Sanat etkinlikleri hakkında öncelikli bilgilendirme
• BİFOKART Klasik ücretsizdir. BİFO’nun sezonluk seri biletini alma koşuluyla verilir. Kart, bir konser sezonu boyunca geçerlidir ve avantajlar bir kişi içindir.
• Emekli, öğretmen, öğrenci, 65 yaş üstü ve engelli izleyicilerimize yukarıda belirtilen indirim oranına ek olarak bilet alımlarında %10 indirim uygulanır.
BİLETLER İÇİN TIKLAYIN!