Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

OASIS, Robert College ve AÜ SBF mezunu olup turizmin değişik alanlarında on seneden fazla tecrübe kazanmış iki arkadaş tarafından 1988 yılında kurulmuştur.

OASIS kurucuları, kalite, güvenilirlik ve yaratıcılığı temel hedef olarak belirleyip sıradan olmamaya özen göstermişlerdir.

OASIS kurulurken Türkiye'de bir boşluk olarak hissedilen kongre turizmi, şirket toplantıları, yurt içi ve yurt dışı şirket promosyon gezileri ile özel kültür ve lezzet turları konusunda uzmanlaşması amaçlanmıştır.

OASIS hedef ilkelerini en mükemmel şekilde gerçekleştirmek için uzman bir kadro ile hizmet vermektedir. Özenle seçilen personel sürekli ve yoğun bir mesleki eğitime tabii tutulmaktadır.

OASIS müşterilerinin profillerine, bütçelerine, takvimlerine, ihtiyaçlarına en uygun ve en yaratıcı seçenekleri optimum kalite/fiyat dengesinde sunar.

OASIS bireysel hizmete verdiği önem, müşterilerine gösterdiği özen ve dürüstlük anlayışıyla sektöründe hep bir adım önde olmayı başarmıştır.

OASIS Academia Oasis markasıyla yurtdışından Türkiye'ye akademik ağırlıklı eğitim ve inceleme grupları getirmekte, ayrıca Medica Oasis markasıyla da yurtdışında önde gelen Türk Sağlık kuruluşların sağlık turizmi organizasyonlarını yapmaktadır.

OASIS Eko ve Agro-Turizm alanlarında da uzmanlaşmış olup grup bünyesindeki Adatepe Zeytinyağı, Adatepe Pansiyonları ve Adatepe Taş Mektep'te bu amaçla yerli ve yabancı gruplara çeşitli tur paketleri, eğitim ve seminer hizmetleri sunmaktadır.