Beyoğlu burada!
Aradığın her şeye buradan ulaşabilirsin
Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

“Şehrin lezzetleri şehrin kalbinden doğar!” Böyle diyordu Mustafa Güner, Rize’den İstanbul’a uzanan başarılı yolculuğunun dönüm noktasında. Güner, 1974 yılında, hayalini gerçekleştirip İstanbul’un kalbinde, Taksim / Sıraselviler’de ilk Bambi Cafe’yi açtığı gün, Türkiye’yi Fast Food’la tanıştıran öncülerden biri oldu.

Özenli ve titizliğiyle kısa zamanda şehrin en önemli yerlerinde buluşma noktası haline gelen Bambi, Mustafa Güner’in dört oğlunun, babalarından aldıkları ilham, misyon ve mirasla şehirli insanları, İstanbul’un dört bir köşesinde, şehrin içinden doğan lezzetlerle buluşturmayı hedefliyor. 

Bugün İstanbul’un en önemli semtlerinde bir ya da daha fazla Bambi Cafe gördüğünüzde şaşırmıyorsanız bunu 44 yıldır devam eden, sürekli araştıran ve daha çok insanı “şehrin lezzetleri” ile buluşturmayı hedefleyen bu cesaret ve inanca borçluyuz. 

Bambi, İstanbul’un çeşitli merkezi semtlerinde ve tüm metro istasyonlarının çevresinde yer alan 15 şubesi ile İstanbul’luları her gün kaliteli ve lezzetli tadlar ile buluşturmya devam ediyor.1974’te Mustafa Güner ve kardeşinin, iki kişi olarak başladıkları yolculuğa bugün 400’ün üzerinde çalışan eşlik ediyor...