Beyoğlu burada!
Aradığın her şeye buradan ulaşabilirsin
Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

ERESİN OTELLERİ HAKKINDA

İstanbul'da 5 yıldızlı otel segmentinde lider konumdaki Eresin Grubunun toplamda 446 odaya sahip dört oteli bulunmaktadır. Best Western Eresin TaximEresin Taxim Premier , Eresin Topkapı ve Eresin Crown  otellerinin herbiri, eşsiz bir atmosfere sahip olup, herbiri bir diğerinden biraz farklı bazı kilit özelliklere sahiptir. Oteller birbirlerine olan yakınlığından faydalanmaktadırlar.

Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'ne yakın olan Eresin Taxim & Premier oteli ulaşımı kolay olan ve mükemmel bir hizmet talep eden çok geniş misafirleri ile popülerdir.

Şehrin tarihi yarımadasında ayrıcalık bir konumda yer alan 5* Eresin Topkapı Hotel kongre merkezleri, Kapalı Çarşı, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet Camii’ye tramvay ile sadece 10 dakika mesafededir.

İstanbul'un tarihi yarımadasında bulunan Eresin Crown Hotel'i sadece kişiselleştirilmiş kalite, hizmet ve konfor sunan bir otel değil aynı zamanda Helenistik, Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerinden kalma sarnıç, mozaik ve olağanüstü keşifleri ile özel bir müzedir.

Eresin Grubun her oteli sadece yüksek derecede kalite sunmak için değil ayrıca orijinal ve dikkatlice tasarlanmış bir dizayn sunmak için renöve edilmiştir. Dolayısıyla, her otel kendine özel eşsiz bir kimliğe sahiptir.

Eresin Grup