Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

Sayın Misafirlerimiz

Berjer Boutique Hotel & Spa'da sizi ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyarız, sağlığınıza verdiği önemle birlikte konfor ve kalite getirir.

Birinci sınıf kalitenin, eşsiz misafirperverliğin, ayrıntılardaki ekstra bakımın ve otelin her bölümünde alacağınız özel dikkatin bölünmez bütünlüğünü temsil eder. Eşsiz yapısı ve çekici özellikleri ile otelimiz size unutulmaz anılar yaratma şansını sunacaktır.

Berger Boutique Hotel & Spa, metroyla 300 metre uzaklıkta, Taksim Meydanı'na 300 metre yürüme mesafesindedir. Tarihi mekan ve fuar alanına kolay erişime sahip. Havaalanına 20 km uzaklıktadır.

Berger Boutique Hotel & Spa, Taksim Meydanı'na 300 metre uzaklıktadır. Yeraltı metro istasyonu ve otobüs durakları, iş, alışveriş, eğlence ve tarihi mekanlara kolay ulaşım ile (300 metre) yürüme mesafesindedir. Havaalanına 20 km uzaklıktadır.

Bir iş gezisi olsun tatil olsun, Berjer Boutique Hotel & Spa'nın İstanbul'daki ilk tercihiniz olmasını diliyoruz.

Kavram

Çağdaş ve Osmanlı mimarisini doğal taşlarla birleştiren tesisimizin İstanbul'un kalbindeki Taksim'de konuklarımızı kaliteli bir hizmetle ağırlıyoruz.

Berjer Boutique Hotel & Spa'da yer almaktadır; Trio Bistro restoranımızda, toplantı salonunda, kapalı yüzme havuzunda, saunada, Türk banyosunda, buhar banyosunda, masaj odasında uluslararası, Akdeniz ve Türk mutfağı servisimiz. Berjer Boutique Hotel & Spa, taleplerinizi karşılayan ve zevkinize ve konforunuza ev sahipliği yapan tek adres.

Stres, yorgunluk ve sağlıksız yaşam koşullarını dışarıda bırakan Berjer Boutique Hotel & Spa, eşsiz stili ile sağlığınızı, huzurunuzu ve mutluluğunuzu ortaya koyar.

Konforlu odaları, lüks yüzme havuzu ve leziz yemekleriyle maceralarının kalbini kazanıyor.

Berjer Boutique Hotel & Spa, kaliteli hizmet ve eşsiz spa merkezi ile konuklarına konforlu bir konaklama imkanı sunmaktadır ve ayrıca eğlence merkezlerine yakınlığıyla dikkat çekmektedir. Güzelliğiniz için dilediğiniz her şeyi sunar ve olağanüstü bir hizmetle rahat bir ortamda ve rahat bir ortamda sunar.