Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

Firmamızın ayakkabı üretimine ilk başladığı yıl 1950’dir Kurucumuz olan Mehmet Ali Gözegir’in kurumsallaşma adına şirketini tescil ettirdiği yıl olan 1963’den bu yana üretimini bu yapı ve ilkeleri doğrultusunda gerçekleştirmektedir.
Firmamız değişen piyasa şartlarını ve dengelerini her zaman yakından takip ederek sektördeki yerini o tarihten günümüze kadar başarıyla taşımayı bilmiştir.
Şu anda kapasitesini uluslararası sektörel pazarda da kabul görecek düzeye getiren Gözegir Ayakkabı üretimlerini iç ve dış piyasadaki yaygın şatış ağıyla müşterilerine ulaştırabilmektedir.
Her zaman sektördeki öncü ve yenilikçi vizyonunun gerektirdiği sorumluluk bilinciyle kendini ve ekibini daha ileriye taşıyacak yatırımlar yapmaktadır.
Yeni inşaa ettiği üretim binasıyla ayakkabı ve çanta üretimindeki kapasitesini mevcut kalitesini daha da geliştirerek üretimlerine devam etmektedir.
Mevcut kapasitesi doğrultusunda Avrupa, Amerika, Rusya, Türki Cumhuriyetleri ve Orta doğu’ya ürünlerini pazarlayabilmekte ve satış ağını her geçen gün daha da yaymaktadır.
Ayakkabı ve çanta üretiminde İtalyan ve Türk tasarımcılarının çalışmalarıyla günün Trendlerini her zaman yakalayan firmamız kaliteli ürünleri uygun fiyat ile de birleştirmeyi başarabilmiştir.
Kendi markalarıyla yaptığı üretimler dışında müşterilerinin markalarıyla da imalat yaparak ürünlerinin çok daha geniş bir alana yayabilme başarısınıda göstermiştir.
İstanbul’da 850m2’lik showroom ve satış ofisiyle iç ve dış piyasadaki müşterilerimize en iyi hizmeti ve servisi verebilmektedir.
Gerek katılımcı gerekse ziyaretçi olarak sektör fuarlarını yakından takip eden Gözegir Ayakkabı dünya’da sektörüyle ilgili bilgi ve gelişmeleri de yakından takip etmektedir.