echo $theme;
Beyoğlu burada!
Aradığın her şeye buradan ulaşabilirsin
Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

 

PLUSSUITE OTELE HOŞ GELDİNİZ
Taksim Plussuite Hotel, kentin kalbinde, ünlü Taksim Meydanı'na ve Taksim Metro İstasyonu'na sadece 250 metre mesafede yer almaktadır. Şık iç mekanlara sahip olan otel, klima ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmış modern odalar sunmaktadır.
Zevkle dekore edilmiş olan Plussuite odaları parke zeminlidir. Hepsinde LCD TV, minibar ve elektrikli su ısıtıcısı bulunmaktadır.
Her sabah kahvaltı, zarif yemek salonunda açık büfe olarak servis edilmektedir. Öğle ve akşam yemeklerinde, yürüme mesafesinde uluslararası ve yerel yemekler servis eden çok sayıda atıştırmalık var.
İstiklal Caddesi'nin canlı caddeleri, birçok restoran, kafe, bar, mağaza ve sanat galerisine sahip olan otelden 300 metre uzaklıktadır. Tarihi Sultanahmet bölgesi arabayla sadece 10 dakika uzaklıktadır. Atatürk Havalimanı otele 20 km uzaklıktadır.

 

 

Taksim Plussuite Hotel is situated in the heart of the city, only 250 metres from the famous Taksim Square and Taksim Metro Station. Featuring stylish interiors, the hotel offers modern rooms with air conditioning and free Wi-Fi.

Tastefully decorated, the rooms of Plussuite have parquet floors. They all include an LCD TV, minibar and an electric kettle.

Each morning, breakfast is served as an open buffet in the elegant dining room. For lunch and dinner, there are many eateries serving international and local cuisine within walking distance.

The lively streets of Istiklal Avenue are 300 metres from the hotel with many restaurants, cafés, bars, shops and art galleries. The historical Sultanahmet area is just a 10-minute drive away. Ataturk Airport is 20 km from the hotel.