echo $theme;
Beyoğlu burada!
Aradığın her şeye buradan ulaşabilirsin
Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

 

Cordis Suites, İstanbul'un en popüler ve dinamik yerinde, Taksim Meydanı'nda eşsiz kültürel zenginlikleri, canlı gece hayatı, renkli ve sayısız rekreasyon ve eğlence seçeneklerini barındırıyor.
Mahallede, çok sayıda tarihi mekan, sayısız alışveriş seçeneği, farklı tatları hedefleyen birçok restoran ve yürüyüş yapmak için en uygun ortam bulunmaktadır. Tüm bu alternatifler ve benzerleri, muhtemelen şehrin en iyi başlangıç noktasından yeni bir güne girmek için açık kollarla sizi alıyor.

 

 

Cordis Suites is located in the very heart of Istanbul’s most popular and dynamical place, Taksim Square where inholds matchless cultural richnesses, an ever-vibrant nightlife, colorful and numerous alternatives of recreation and entertainment.

In the neighbourhood, there are lots of historical places, countless shopping options, many restaurants addressing different tastes and the optimum ambience to go for a walk. All these alternatives and so forth receive you with open arms to go into a new day from probably the best starting point of the city.