Beyoğlu burada!
Aradığın her şeye buradan ulaşabilirsin
Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

Izgara, tatlı ve kahve çeşitlerinin pek rastlamadığınız bir şekilde sunumunu merak ediyorsanız, hafif fonda çalan bir müzik eşliğinde bir mekan arayışı içerisinde misiniz? Günün herhangi bir saatinde hem karnınızı doyuracak, hem dinlenecek ve hem de yanınızda getirdiğiniz laptop bilgisayarınızla işlerinizi yürütebileceğiniz bir ortam olarak Cafe Zade size eşlik ediyor.

Beyaz Zambak’a bağlı Smart Beyoğlu Ekibi olarak Belediye Başkanımız Ahmet Misbah Demircan’ın selamını ilettiğimiz cafenin 20 yıllık emektarı olan Emine Uzerli hanımefendi bizleri karşıladığında kendisini cafenin içerisindeki masalara papatyaları yerleştirmekle meşgul halde buluyoruz.

Cafe gelenleri-gidenleriyle hareketli. Kimi tek başına gelmiş ve okuduğu gazeteyle birlikte siparişlerini bekliyor, kimileri de aynı işyerinde çalışan arkadaşlar olarak beraberlerinde getirdikleri laptop bilgisayarla çalışmalarını yürütüyor. Siparişleri mükemmel bir sunumla masalarına ulaştığında bilgisayarlarını kenara çekip karınlarını doyuruyorlar.

Mekanın kibar ve güleryüzlü sahibi Emine Uzerli’ye Cafe Zade’yi anlatmasını istiyoruz ve sözü kendisine bırakıyoruz:

“20 yıldır bu işi yapıyorum ve yaklaşık 16 yıldır da Cafe Zade’deyim. Mutfağımız Dünya mutfağıdır. Ürünlerimi bizzat kendim seçerek alıyorum ve en iyi bir şekilde kullanmaya özen gösteriyorum. Malzemelerimi 16 yıldır aynı firmalardan tedarik ediyorum. Kasabım da yıllardır aynı. Kaliteyi ve temizliği önemsiyorum. Gelen misafirlerimizi de aynı ölçüde en iyi şekilde ağırlamaya çalışıyorum. Beyoğlu Belediyesi’nden Beyaz Zambak Belgesini almaya hak kazandık. Belgemizin mavi renkli flamasını cafemizin girişine astık ve bizi ilk kez tercih edecek olan müşterilerimiz için bir güven tesis ediyor. Bu mekanı tercih ederek bize güvenen misafirlerimize en iyi şekilde layık olmaya çalışıyorum. Memnun edebiliyorsak ne mutlu bize”