Beyoğlu burada!
Aradığın her şeye buradan ulaşabilirsin
Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

Caffè Nero felsefesi aslında çok basittir: Kaliteli İtalyan kahvesi. Sıcak ve rahat bir atmosfer. Leziz yiyecekler ve mükemmel hizmet.
 

Kahve

Markamızın temeli kahvedir. Espresso esaslı kahvelere çok önem verir, kaliteli kahve çeşitleri sunabilmek için çok zaman ve emek harcarız.

Caffè Nero'ya özel harmanımız gizli kurallara göre kavrularak bizi benzersiz kılan zengin ve aromatik lezzeti verir.
 

Ekibimiz

Caffè Nero'da mükemmel hizmetin anahtarı mükemmel çalışma arkadaşlarımızdır. İçten ve sıcakkanlı olan, hayata olumlu bakan kişileri ararız. Böyle insanlarla çalıştığımız için çok şanslıyız ve diğerlerinden farkımızı da onlara borçluyuz.


Atmosfer

Misafirlerimizin oturup konuşabilecekleri, canlılığı olan bir "mahalle kahvesi" ortamı yaratmayı hedefleriz. Mağazalarımızın tüm misafirlerimize çekici görünürken rahatlık, huzur ve sıcaklık vermesini isteriz. Bununla birlikte, Frith Street mağazamızın 03.00'teki haliyle Bebek mağazamızın 14.00'teki hali ve Beşiktaş mağazamızın 08.00'deki hali birbirinden çok farklıdır, öyle de olmalıdır. Değerler, hedefler ve sunulanlar aynıdır ama her Nero, içinde bulunduğu mahallenin ruhunu yansıtır.


Yiyecek

Yiyeceklerimiz, klasik İtalyan tariflerinden esinlenmiştir. Sadece en taze ve kaliteli malzemeleri kullanarak lezzetli yiyecekler hazırlarız. İtalyan şefimiz Ursula Ferrigno yönetimindeki yiyecek ekibimiz, sürekli yeni ürünler ve fikirler geliştirir. Sunduğumuz tariflerin birçoğu Caffè Nero'ya özgüdür.