Beyoğlu burada!
Aradığın her şeye buradan ulaşabilirsin
Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

Karaköy Fransız Geçidi’nde bulunan Mums Cafe, tatlı ve tuzlu pasta ile çörek hizmetleri veren, aynı zamanda mevsimlerine göre de kendi özel üretimleri bulunan bir kafe olarak hizmet veriyor.

Beyoğlu Belediyesi’ne bağlı Smart Beyoğlu Ekibi olarak Belediye Başkanımız Ahmet Misbah Demircan’ın selamıyla ziyaret ettiğimiz mekânın deneyimli şeflerinden Ceren Akdağ’a bize Mums Cafe’yi anlatmasını istiyoruz:

“1970’de kuruldu mekânımız. Özellikle tost ve sandviçlerimiz iddialıdır. Dönerimiz ve meyve sularımız da aynı şekilde iddialı ürünlerimiz arasındadır. Zaman içerisinde taleplere göre menümüzü genişlettik. Çeşitlerimiz arasına şiş, ızgara, köfte ve salatalar girdi. Küçük bir dükkandık ilk hizmete girdiğimizde. Bugün itibariyle 150 kişiye aynı anda hizmet verebilecek kapasitedeyiz. Marmara Cafe, 24 saat hizmet veriyor Beyoğlu’nda. Firmamız aynı zamanda Beyoğlu Belediyesi’nce verilen hijyen belgesi olan Beyaz Zambak Belgesini almaya hak kazanmıştır. Bu uygulamasından dolayı Beyoğlu Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz. ”