Beyoğlu burada!
Aradığın her şeye buradan ulaşabilirsin
Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

Yüzyıllar öncesinden gelen sürmene pidesinin asırlık mirascısı ustalarımızla, İstanbul'da yeniden pide damak zevkini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

About-Us

Özellikle Karadeniz yemeklerini doğal malzemelerle aslına uygun şekilde müşterilerimizin beğenisine sunmak, kalite ve hijyenden ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlamak adına kusursuz hizmet anlayışını benimsemektir.

Karadeniz Pidesi ve yemekleri ile başladığımız hizmetimizle ve yeni açacağımız şubelerimizle öncelikli olarak İstanbul’da Karadeniz kültürünü yaşatmaktır..

Haydee pide ye mekan Haydee pide ye mekan Haydee pide ye mekan Haydee pide ye mekan

Yöresel Karadeniz Mutfağı Hayde Pide Ye !..
120 kişilik salonumuz ile özel gün ve toplantılarınızda da hizmetinizdeyiz.
11:00 – 22:00 arası hizmetimiz ve paket servisimiz mevcuttur..
Dönem dönem sezonluk Karadeniz Hamsisi bulunmaktadır..
Damak zevkine düşkün olanlara “HAYDEE PİDE YE” diyoruz..

Biz de, kendi mutfağımızda Karadeniz’in eski tatlarına yeni lezzetler katıyoruz. Karalâhana çorbasının sıcaklıgıyla misafirlerimizin içini ısıtıyor, hamsi tava ve hamsili pilav ile damaktaki lezzeti sağlığa dönüştürüyoruz..
Dileyenler Kıtır Mantımızı tadarken, dileyenler İspir şeker fasulyesi kullanarak pişirdiğimiz Çayeli Kuru Fasulyemiz ile yeniden yorumladığımız etnik tariflerin izini sürüyor.
Mıhlamamız, Rize Tavamız, Karalâhana Sarmamız, ince hamurlu ve bol malzemeli pidelerimiz ile sizleri Karadeniz’in eşsiz tatlarını deneyimlemeye davet ediyoruz.

İlhan Çabukol 1 yıl önce

Lezzetin adı.