Beyoğlu burada!
Aradığın her şeye buradan ulaşabilirsin
Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

CVK Grubu, madencilik sektöründe yıllardır kazanmıştır bilgi ve deneyimi yararlanarak, diğer alanlarda büyümeyi hedeflemektedir. 2010 yılında, İstanbul'da CVK Hotels & Resorts yoluyla turizm sektöründe yaptı. Bu girişim Savoy Hotel edinimi ile başlayan  Taksim Meydanı alanı  "CVK Hotels Taksim" dönüştürdü. Madencilik sektöründe olduğu gibi büyümeye aynı bağlılığı ile, Grup 2013 Bugün Park Bosphorus Hotel Istanbul açtı, Grup, ayrımcılık misafirlere hizmet etmek 1500 toplam kapasiteye sahip iki otel, çalışır. Şimdi ve 2020 arasında, CVK Hotels & Resorts sektöründe ilk otel zinciri olma vizyonu ile, lüks anlayışıyla uyarınca, yurtdışında yanı sıra Türkiye'de, hem 20 lüks oteller açmayı hedefliyor.

CVK Hotels & Resorts içeren markaları şunlardır  Gümüşsuyu Restaurant, Izaka Restaurant, Park Patisserie & Lounge, Hezarfen Cafe Bar Lounge, Halk, TXM Halk, La Nouba, CVK Safira Spa, Spa La Blanca  ve  CVK Park Prestige Suites .


CVK Group Hakkında

CVK Grubu , dokuz şirketten oluşmaktadır, vizyonu doğrultusunda, bir yüzyıl geçmiş çeyrek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır büyük bir holding haline gelmiştir. Türkiye'de krom madenlerinin büyük sahibi olarak, CVK Grubu, öncü ruhu ve yenilikçi atılımlar göstererek, Türkiye'nin en güçlü madencilik gruplarından biri haline gelmiştir.

CVK Group madencilik olan, ana iş alanında çığır açan çalışmalarıyla profesyonel ve başarılı yönetimi için güçlü bir uluslararası üne kavuşmuştur. Şimdi, Grup turizm, inşaat ve gayrimenkul sektörleri kilit girerek iş dünyasında Türkiye'nin parlayan yıldızlarından biri olma vizyonunu genişletmiştir.

CVK Grubu turizm, otelcilik ve eğlence sektörleri Türkiye ve ekonominin büyümesine hayati ve madencilik sonra, bu segmentleri kendi konsantrasyon sonraki ana alan yapmak isteyen sonucuna varmıştır. CVK Grubu, yıllık 500 milyon $ 'ciro ve 5.000 işlenen işçi çalışan tabanı ile, Türkiye'nin en önemli kurumsal toplulukların biri haline gelmiştir en.