Beyoğlu burada!
Aradığın her şeye buradan ulaşabilirsin
Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

Hotel Lamartine'de kendinizi iki kıtanın buluştuğu şehir olan İstanbul'un tam merkezinde bulacaksınız. İstanbul'un Taksim bölgesinde mükemmel bir konuma sahip olan Hotel Lamartine, iş toplantınızdan şehirdeki popüler bir restorana giderken bile bir ritmi kaçırmamanın avantajını sunar. Özel tasarlanmış 67 odamız ve diğer tesislerimiz için konumumuzdan, bütçe oranlarımızdan yararlanın.

İstanbul ve Hotel Lamartine Hakkında: İstanbul Hotel Lamartine, yakın zamanda "İstanbul otelleri bölgesi" olarak bilinen bir İstanbul bölgesinde bulunmaktadır. Taksim, modern İstanbul'un şehir merkezi olarak kabul edilir ve birkaç dakika yürüme mesafesinde gezginlerin birçok kültürel atraksiyona, eğlence merkezine ve restorana erişmesini sağlar.

İstanbul, birçok uygarlığın başkenti oldu, ancak günümüzün İstanbul'u, zengin otellerle tarihini ve kültürünü eğlence ve eğlence ile birleştirerek daha çok "otel bölgesinde" sunuyor. Hotel Lamartine'den "Pera" ya da bugün "Beyoğlu" olarak bilindiği haliyle ulaşabilirsiniz. Taksim bugün hala iş seyahatinde olanlar için en elverişli konum olarak kabul edilirken, Ayasofya'yı veya Kapalı Çarşı'yı ziyaret edebileceğiniz Eski Şehir'den arabayla sadece 5 dakika uzaklıktadır.