Beyoğlu burada!
Aradığın her şeye buradan ulaşabilirsin
Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

 40 yılı aşkın süredir hizmet veren müesseselerimizde etlerimiz balıkesir,bandırma,gönen yörelerinden özel besidir. Sürekli veteriner denetiminde entegre tesislerde işlenmektedir. Sebze çeşitlerimizin birçoğu yalova'daki çiftliğimizde üretilmektedir,natüreldir.ürettiklerimizi kendimiz yiyebilme huzuru ve rahatlığı içerisindeyiz.
 
               Tüm restauranlarımızda gıda mühendisi denetiminde hijyen sağlanmaktadır. Kullanım suyumuz son model ultraviyole sistemiyle arıtılmaktadır. Bulaşıklar son sistem hijyen sağlayan otomatik sanayi makinelerde yıkanmaktadır. Bakliyat ve diğer ürünlerimiz markalaşmış firmalardan temin edilmekte,et ve bakliyet ayrı ayrı soğuk hava depolarında muhafaza edilmektedir.
 
               Sait iskender markasıyla bugün   laleli ,  istinye  ve  kasımpaşa olmak üzere 3 şubesiyle hizmet veren müessesemiz  hatun mantı  tabelası ile yeni bir konseptle reşitpaşada siz değerli misafirlerimize ev yemekleri ,mantı ve ev baklavasını sofralarınıza sunmaktan mutluluk duymaktatır.
 
               Ayrıca son aşamasına gelinen  Lafresh  ( dondurulmuş hazır lahmacun) projemiz çok yakında türkiyedeki tüm   seçkin marketlerde  siz değerli müşterilerimize sunulacaktır.
 
               Kuruluş yılı 1968  olan firmamızın  Sait Et Lokantası , Sait , Kebapçı Sait ,Yanakçı, La Fresh ve Hatun Mantı olmak üzere tam 6 adet T.C. Türk Patent Enstitüsü onaylı tescilli markalarına sahip olmanın gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır.