Beyoğlu burada!
Aradığın her şeye buradan ulaşabilirsin
Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

İstanbul‘da bir butik tasarım otelinde kalmanın nasıl bir şey olacağını öğrenmek ister misiniz? Room Mate Emir binanın tarihi cephesini korudu ve ona yenilikçi bir iç tasarım kattı. Hem estetik özelliklerimiz hem de hizmetlerimizin kalitesi onu benzersiz ve taklit edilemez kılıyor. Otel son derece dinlendirici bir okuma alanına, saunaya, spor salonuna ve masaj alanına sahip. Konaklamanızı unutulmaz kılmak için ihtiyaç duyduğunuz her şey!

Room Mate Emir Hotel İstanbul‘un merkezinde, Türkiye‘nin en trend bölgelerinden biri olan Beyoğlu‘nda ayrıcalıklı bir konuma sahip. Taksim Meydanı'ndan birkaç metre uzakta, şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bizimle olduğunuzda, bir otelin sunduğu kusursuz hizmet ve premium özelliklerin keyfini çıkartacaksınız – mesela bütün binada ve şehirde ücretsiz Wi-Fi Ancak daha da önemlisi, iyi bir arkadaşınızın sunacağı tarzda sıcak bir misafirperverlik sizi bekliyor olacak. Bizi farklı kılan şey bu. Ve bu fark, sizi karşılayan dostça gülümsememizle başlıyor.