echo $theme;
Beyoğlu burada!
Aradığın her şeye buradan ulaşabilirsin
Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

Şirketlerimizin kurucusu Ahmet Doğan Kaman akaryakıt istasyonu işletmeciliğine 1974 yılında Adana’da başladı. Adana’dan sonra, 1978 yılında İstanbul’da da bir akaryakıt istasyonu işletmeye başlayan Ahmet Doğan Kaman, aynı yıl ticari merkezini İstanbul’a taşıdı. Bu tarihten itibaren, çeşitli ana dağıtım şirketleri ile işbirliği içerisinde şehrin merkezi noktalarında akarkayıt, 1995’ten sonra ise LPG satış istasyonları ekleyerek akaryakıt perakendeciliğine ve dağıtımına devam edildi.

Sonrasında; Termoshell kara nakliyeciliği ve 1980’de kızağa konulup, o yılların şartları dolayısıyla ancak 4 yılda inşası tamamlanan gemiyle, deniz nakliyeciliği de iş kolları arasına girdi.

Girişimciliğin, her alanda titizlik ve kontrol bilinciyle birlikte başarılı olacağını değişmez bir ilke olarak benimseyen grubumuz akaryakıt dağıtım şirketlerinin tercih ettiği şirket olarak gelişimini sürdürdü.

Günümüzde; akaryakıt istasyonu işletmeciliği, kara nakliyeciliği, deniz nakliyeciliği ve turizm alanlarında faaliyetlerini gerçekleştirdiği şirketlerini “Kaman Holding” çatısı altında toplayan grubumuz; övündüğü ticari geçmişi ve 400’ü aşkın çalışanı ile büyümesini sürdürmeye devam ediyor.