Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

1890 senesinde Osmanlı Bankası yöneticisi Emile Deveaux ile Deveaux Apartmanları ismini alan Eski Sin-Em Han, 1930'larda Lüks Sinema ve Saray Sineması'na ev sahipliği yapmıştı.

Sin-Em Han'da 1950'lerde çıkan büyük bir yangın sonucu yapı bir pasaj ve ofis kompleksine çevrilmiş ve geleneksel Saray Muhallebicisi'ne de ev sahipliği yapmıştı.

Tüm yapı 1980 senesinde Demirören Grup tarafından satın alınan, çoğu dükkân, ofis ve Saray Sineması 1996 senesinde kapandıktan sonra eski Sin-Em Han oldukça atıl bir durumda kalmıştı.

Nihayetinde Demirören İstiklal 2011 senesinde açıldı. Tünel - Taksim Meydanı’nı birbirine bağlayan İstiklal Caddesi’nin merkezinde yer alan, Beyoğlu’nun yükselen alışveriş trendlerine dinamik ve seçkin markalarıyla yeni bir renk katan Demirören İstiklal, 19 bin m2’lik kiralanabilir alana yayılmış 40 mağazası ile ayakkabıya, giyimden aksesuara, kozmetikten optiğe çok farklı seçeneklerle ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş imkânı sunarken, Demirören İstiklal Palas ofisleri sizlere konforlu, teknolojik altyapısı hazır, Beyoğlu’nun kalabalığından uzak bir çalışma ortamı sunuyor.

Misafir 2 ay önce

eski dost .... bakidir ...