Beyoğlu burada!
Aradığın her şeye buradan ulaşabilirsin
Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

2013 yılında Beyoğlu'nda restoranımızı ilk açtığımızda kafamızda tek bir fikir vardı; hem bizim hem de müşterilerimizin kendilerini evlerinde hissedecekleri, gerçek İtalyan lezzetleri sunan bir restoran yaratmak! Bu mottoya uygun olarak çalışanlarımız ile iletişimimizde ve size sunduğumuz yemeklerde aile değerlerine bağlı kalarak işlerimizi büyütmeye devam ettik. Biz bu restoranda sadece sizlere değil, kendi ailelerimize de hizmet veriyoruz. Ve inanıyoruz ki işimizi gerçek bir aile işine çevirebildik. 

Mahallemizin büyümesi için sadece çevre esnafından aldığımız taze malzemeler kullanılarak hazırlanmış, taş fırında ve odun ateşinde pişmiş pizzalarımızı sizlere sunarken gurur duyuyoruz. 

Sizi mutlu eden yemekleri size sunmayı seviyoruz!

---

We have been serving pizza in the Beyoglu district of Istanbul since 2013 with one distinct idea: create a real Italian style restaurant where both our customers and ourselves can feel at home. And true to that motto, our business always grew out of close family values; from the way we treat our staff to the comfort food we serve to our customers. We have our own family meals at our restaurant and we believe we have turned the pizza business into a true family business.

We take pride in our pizzas cooked in wood-fire stone oven prepared with the freshest ingredients that we procure from local stores in Beyoglu to support our local community.

We love serving you food that makes you happy!