Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

Universal İtalyan Hastanesi, 200 yıla varan tıbbi ve mimari tarihi ile, Universal Hastaneler Grubu bünyesinde onkoloji alanında özelleşmiş ekip ve donanıma sahip bir hastanedir. Türkiye'de ilk defa uygulanan pek çok yöntemle, kanser erken tanı birimi ve kadın-erkek onkolojik check-up uygulamaları ile koruyucu hekimlik adına önemli bir başvuru merkezdir. Özellikle meme kanserinde birçok tedaviye öncülük yapmış olan Avrupa Onkoloji Enstütüsü (IEO-MİLANO / İTALYA) ile işbirliği halindedir.

Hastanemizde koruyucu meme ameliyatları, sentinel lenf nodu biyopsisi, ele gelmeyen meme kitlelerinin mamatom, roll ve snoll teknikleri ile aydınlatılması ve meme rekonstrüksiyonları yapılmaktadır. Universal Italyan Hastanesi'nde, dünyada az sayıda merkezde güvenle kullanılan TOMOTERAPİ cihazının yanısıra ülkemizdeki ileri RT merkezlerinde bulunan LINAC cihazı da kullanılmaktadır. Hastanemizde ayrıca Lorad Multicare Platinum Prone Stereotactic meme biyopsi sistemi kullanılmakta, geliştirilmiş Dijital Spot Mamografi Sistemi sayesinde alınabilen yüksek kalitede resim sayesinde parça gerektirmeden memeden 360 derece biopsi yapmak mümkündür.

Universal İtalyan Hastanesi'nde deneyimli onkoloji hemşireleri görev yapmaktadır. Deniz manzaralı onbir yataklı kemoterapi salonu, 8 tek yataklı kemoterapi odası bulunmaktadır.

7. 250 metrekarelik bir alanda, 2. 000 metrekare eşsiz bir bahçe içinde kurulan 36 oda, 41 yatak kapasiteli Universal İtalyan Hastanesi, onkoloji alanında lider hastane olmanın yanı sıra genel tıbbi ve cerrahi tedavilerde de pek çok modern uygulamayı sunmaktadır. Diğer tüm bölümler onkoloji bölümüne destek verecek şekilde düzenlenmiştir.

Universal İtalyan Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Universal İtalyan Hastanesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.