Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

Tasarımcı ve kreatif direktör Gökhan Zincir’in Galata’daki atölye evi, yaratıcılık odaklı tasarlanmış nevi şahsına münhasır bir mekân olarak övgüyü hak ediyor.

Şişhane’den renovasyon çalışması devam eden tarihi Sarkusyan Frej Apartmanı’nı sağımızda bırakıp bizi selamlayan görkemli Galata Kulesi’ne doğru ilerlerken kuleye komşu apartmanlardan birine konuk oluyoruz. Avlu sistemi kullanılarak inşa edilmiş neredeyse bir asırlık tarihi apartmanın üst katında bulunan daireye adımımızı attığımız anda, ev sahibi Gökhan Zincir’e eşlik eden kedisi Kirpik karşılıyor bizleri. Tasarımcı ve kreatif direktör Gökhan Zincir’in “home-gallery” olarak hayata geçirdiği yaşam alanında, ilk başta cesurca kullanılan renkler göze çarpıyor. Dekorasyonun fonunu oluşturan beyaz; siyah, antrasit ve haki renkleriyle tamamlanmış. Evin yüksek pencereleri, geniş gökyüzü ve haliç manzarasını kucaklayan bir perspektife izin veriyor ve gün ışığını kucaklayarak renklere en doğru tonlarını yaşatıyor. Ev sahibinin Ağustos 2015’te taşındığı daire 130 metrekarelik bir alana sahip. Dairenin ana yaşam alanları olan salon ve atölye, salon-salomanje; ayrıca giyinme odası, yatak odası, 2 adet banyo mevcut. Evin en büyük odası, Gökhan Zincir’in üretkenliğini ve enerjisini somut objelere dönüştürdüğü, bir seramik atölyesine ayrılmış. Mekan, 40 adını verdiği fincan koleksiyonunun üretim sürecine tanıklık ediyor. 

Misafir 1 ay önce

I as well as my friends came checking the good tricks on your web page and so unexpectedly developed a horrible suspicion I never expressed respect to the web blog owner for them. Those women are actually as a consequence happy to read all of them and have now clearly been having fun with these things. We appreciate you genuinely simply accommodating as well as for making a choice on these kinds of remarkable subject areas millions of individuals are really desirous to learn about. My personal honest regret for not saying thanks to you earlier. air max 95 http://www.airmax-95.com