Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

Evisa Turizm Ticaret Ltd. Şti., Suudi Arabistan Konsolosluğu yetkili vize, barkod ve evrak tasdik acentasıdır.
Evisa Turizm Ticaret Ltd. Şti., 20 Temmuz 2011 tarihinde kurulmuştur. Bu tarih itibariyle faaliyete başlamış ve tüm Dünya ülkeleri temsilcilikleri ve konsolosluklarında vize takibi görevini üstlenmiştir. Kurumsal firmaların yönetici, personel ve münferit şahısların vize hizmetlerini özenle takip etmektedir.

Evisa Turizm Ticaret Ltd. Şti., kurulurken ana düşünce turizmin tüm aktiviteleri göz önünde bulundurularak işe başlanmıştır. Şirket kurucuları, turizm sektörüne 1983 yılında girmiş ve bugüne kadar turizmin her alanında; uçak bileti, yat turizmi, incoming, outgoing, Hac ve Umre organizasyonu, bayi toplantıları, kongre, seminer, konferans organizasyonları v.b. muhtelif konularda faaliyet göstermişlerdir.

Evisa Turizm Ticaret Ltd. Şti., vizyon ve misyonunu kurucularının tecrübesi ve deneyimlerinden almakta olup, bu hizmet halkasını önümüzdeki yıllarda daha da genişletmeyi planlamaktadır. Hizmet kalitesi, iş anlayışı, müşteriye saygı, iş takibindeki titizlik ve servis standartlarını en ileri düzeylere çıkarmak hedefleri arasındadır.