Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

Hakkımızda

 

Irmak Makina bünyesinde  el aletleri, hırdavat, inşaat malzemeleri, makine, mobilya makineleri, Alüminyum&Pvc makineleri, Cnc makineleri, iş güvenliği, teknik hırdavat ve aşındırıcı kesici uçlar üzerine müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Irmak Makina’nın Karaköy Perşembe pazarında 3 mağazası (Toplam 100 metre kare), Perpa ’da ise yaklaşık 200 metrekarelik deposu ve Ümraniye ims sanayi sitesinde 300 m2’lik imalat atölyesi bulunmaktadır.

 

Corian (akrilik) yüzey işleme, mobilya, İnşaat, Alüminyum&Pvc kapı pencere  ve profil kesimi ile uğraşan bütün firmalara hizmet vermektedir. Gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerin bütün taleplerini en iyi fiyat garantisi ve en hızlı şekilde sağlamaktadır. Satış & satış sonrası hizmeti  ayrıca hızlı güvenli servis ağıyla hırdavat ve bağlantı elemanlarının ulaşabileceği inşaattan, makine imalatına, elektronik, elektrik ve mobilya sektörüne kadar hizmet vermektedir.

 

Ürün tedarikçilerinin ihtiyaç duyduğu;

 

Kaliteli ürün

Teknik bilgi

Ürün çeşitliliği

Stok gücü

Zamanında teslimat

Konularında hassas bir duruş sergileyen Irmak Makina Hırdavat, bir satıcı firma değil, kendini üretim sürecinin parçası, çözüm ortağı olarak görmektedir.