Beyoğlu burada!
Aradığın her şeye buradan ulaşabilirsin
Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

Hakkımızda

 

Irmak Makina bünyesinde  el aletleri, hırdavat, inşaat malzemeleri, makine, mobilya makineleri, Alüminyum&Pvc makineleri, Cnc makineleri, iş güvenliği, teknik hırdavat ve aşındırıcı kesici uçlar üzerine müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Irmak Makina’nın Karaköy Perşembe pazarında 3 mağazası (Toplam 100 metre kare), Perpa ’da ise yaklaşık 200 metrekarelik deposu ve Ümraniye ims sanayi sitesinde 300 m2’lik imalat atölyesi bulunmaktadır.

 

Corian (akrilik) yüzey işleme, mobilya, İnşaat, Alüminyum&Pvc kapı pencere  ve profil kesimi ile uğraşan bütün firmalara hizmet vermektedir. Gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerin bütün taleplerini en iyi fiyat garantisi ve en hızlı şekilde sağlamaktadır. Satış & satış sonrası hizmeti  ayrıca hızlı güvenli servis ağıyla hırdavat ve bağlantı elemanlarının ulaşabileceği inşaattan, makine imalatına, elektronik, elektrik ve mobilya sektörüne kadar hizmet vermektedir.

 

Ürün tedarikçilerinin ihtiyaç duyduğu;

 

Kaliteli ürün

Teknik bilgi

Ürün çeşitliliği

Stok gücü

Zamanında teslimat

Konularında hassas bir duruş sergileyen Irmak Makina Hırdavat, bir satıcı firma değil, kendini üretim sürecinin parçası, çözüm ortağı olarak görmektedir.