Beyoğlu burada!
Aradığın her şeye buradan ulaşabilirsin
Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.
 
 
Lookanta tarihce
Dedelerimizin Rumeli’de uzun yıllara dayanan lokantacılık ve tatlıcılık işletmelerini, 1956 yılında Rumeli’den İstanbul’a göç eden babalarımız, ikinci kuşak çocuklar ve yeğenler, kısaca yeni kuşak Cesur ailesi olarak bizler, PEHLİVAN LOKANTALARI ve AVM konseptinde ”LOOKANTA” markası ile self servis hizmet şekline çevirip, daha görsel ve hızlı bir şekilde yemek seçilmesine olanak sağladık. Günümüzde İstanbul’un nüfus yoğunluklu ticaret bölgelerinde 26 şubemiz ile hizmet vermekteyiz.
 
Toplam kalite ilkelerinden yola çıkarak, misafirlerimizin görüşlerini, karşılıklı fayda prensibi anlayışı ile üretimimizi planlamaktayız. Bu ilkemizle, Temiz , rahat ve konforlu bir atmosferde Türk Mutfağı`nın birbirinden güzel yemeklerini yıllardır titizlikle self servis hizmetiyle sunan PEHLİVAN LOKANTALARI nın temel varlık sebebi, her zaman doyurucu, kaliteli, güvenilir ve ekonomik olmasıdır.
Kardeş çocukları olarak amacımız Rumeli’den İstanbul’a göç eden babalarımızdan devraldığımız meslek mirasını sürdürmek, ürün yelpazesi ve hizmet kalitesini geliştirmek, tercih edilen markamız PEHLİVAN LOKANTALARI’nı ve ”LOOKANTA” markamızı geleceğe taşıyarak en doğru ve güvenilir adres yapmaktır.
Türk ve Rumeli Mutfaklarının kültürlerinden doğan, birbirinden güzel yemeklerini geniş bir misafir yelpazesine, temizlik, güvenilir hizmet, kalite, ekonomik olma, yenilikçilik, sorumluluk anlayışıyla sunmaktır. Gücümüzü, misafirlerimizin memnuniyeti, dayanışma ve takım ruhumuzdan almaktayız.
İdil 1 yıl önce

2 oldu bozuk yemek veriyorlar, arkadaşım bir öğlen yemeği için bütün akşam can çekişiyor, mide ağrısından kusuyor, özensiz işletme.