Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

Temsilciliğini yaptığımız ilk havayolu olan Air Canada'dan bu yana, South African Airways, TWA Trans World Airlines, Virgin Atlantic Airlines, Air Algerie, Maersk Air ve Pakistan International Airlines tarafımızca Türkiye'de temsil edilmiş olan havayolları olup halen yolcu temsilciği olarak Air Transat, Thai Airways, Scandinavian Airlines (SAS), Kuwait Airways ve cargo temsilciliği olarak Kuwait Airways ve Thai Airlines temsil edilmektedir. Ayrıca AiRep Havacılık ve Turizm A.Ş European Cargo Services’in Turkiye’de  Genel Acentası’dır.

Turizm ve havacılık sektöründeki güvenilirliğimiz ve başarılarımız sonucunda şirketimiz bugün, havayolu temsilciliklerinin yanı sıra, Emirates Holidays, Disneyland Paris Resort, ACP Train, Assist Card ile birlikte, Seabourn, Silversea, Ponant, Crystal Cruises gibi 6 yıldızlı gemi firmalarının içlerinde bulunduğu 13 gemi firmasının da temsilcilik görevini başarı ile sürdürmektedir.

Taksim'in tam merkezinde bulunan Merkez Ofisimiz, Viking şirketler grubuna ait olan 7 katlı Ovalar Apartmanının 1. ve 4. katında yolcu ve kargo hizmetlerini sürdürmektedir. Mete Caddesi, 18 Numarada bulunan ofisimiz, Taksim Gezi Parkının karşısında, İstanbul İnter-Continental, Hyatt Regency ve Marmara Otellerine birkaç dakika, İstanbul Hilton Oteline de yine yürüme mesafesindedir.

Konusunda uzman ekibimiz, dürüst ve titiz çalışma anlayışımız ve hizmet kalitemiz ile her geçen gün daha da büyüyen şirketimiz, Türkiye'nin en büyük ve en tercih edilen temsilcilik firması olmanın gururunu yaşamaktadır.