Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

Uzun yıllara dayanan deneyimi ile güçlü bir danışman kadrosu barındıran İdealsas Yurtdışı Eğitim, ülkemizin uluslar arası eğitim sahasında en yenilikçi ve dinamik kuruluşudur. Başta İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya, Malta ve Yeni Zelanda gibi İngilizce konuşulan ülkeler olmak üzere Fransa, Almanya, İtalya, İsviçre gibi Avrupa ülkelerinin yanı sıra son dönemde oldukça rağbet edilen Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, Bosna-Hersek ve Avusturya'da öğrenim gören yüzlerce Türk öğrencinin yurtdışı eğitim deneyiminde bizzat İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı'nın imzası bulunmaktadır.

Deneyim önemlidir, yalnız beraberinde sabit fikirliliği ve hantallığı getirmiyor, yeni arayışlara dudak bükülmesine yol açmıyorsa. İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yurtdışı deneyimleri olan ve uzun yıllar sektörde faaliyet gösterdikleri için bu alanı yakından tanıyan eğitim uzmanlarını bünyesinde toplamış olmakla birlikte, yeni bir ruh ve yeni bir soluk ile hizmet veriyor olmayı, "yenilenmeyi" daha önemli görmektedir. 

Ülkemiz insanının yurtdışı eğitime karşı gittikçe artan talebine cevap verebilecek araçlar geliştirme konusunda İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, ilk olarak Türkiye'nin en kapsamlı yurtdışı eğitim dergisi olan İdealsas Yurtdışı Eğitim dergisini yayınlamaya başlamıştır. Bugün yurtdışı eğitim alanında Türkiye'nin en çok okunan dergisine sahip olmanın haklı gururunu taşısak da durmayarak, yeni yılda özenle seçilmiş daha iddalı ve kapsamlı konular ile insanımız için yeni ufuklar açmaya devam etmekte kararlıyız. Bunun yanı sıra içinde bulunduğumuz 21. YY'nın en büyük kitle iletişim aracı olan internet teknolojileri konusunda ciddi yatırımlar yaparak gerek portal ve forum gerekse geniş kapsamlı sitelerimiz, hayata geçirmekle beraber Türkiye'de bir ilki yaparak tüm öğrenci kayıtlarının online sistem üzerinden gerçekleşmesi ve takibinin yanısıra öğrencinin aldığı eğitime göre tercih tablosu sunan idealim isimli öğrenci otomasyon sistemini hayata geçirmekteyiz. 

Kurum olarak eğitim ve iş dünyasından insanlara, okullar konusunda danışmanlıktan seyahat düzenlemelerine kadar tüm konularda yardımcı olmaktayız. Yine yurtdışı eğitim konusunda yılın belli dönemlerinde geniş yurtiçi temsilcilik ağımız sayesinde ülkemizin değişik illerindeki seçkin üniversitelerde yurtdışı eğitim seminerleri düzenlemekteyiz.

İdealsas Yurtdışı Eğitim'in yoğun olarak üzerinde çalıştığı programlar şu şekilde guruplandırılabilir:

- Yurtdışında dil eğitimi
- Yurtdışında lise eğitimi
- Profesyonel / mesleki sertifika ve diploma programları
- Yurtdışında lisans eğitimi
- Yurtdışında yüksek lisans ve doktora eğitimi
- LLM, MBA ve Pre-MBA
- Foundation programları
- Yöneticilere yönelik iş İngilizcesi
- Yaz okulu ve kampları
- Au-Pair ve Demi-Pair
- Ücretli/ücretsiz yurtdışında staj
- Üniversite öğrencileri için Work And Travel programı
- Üniversite öğrencileri için CampUSA programı