Bu senin işletmen mi?
Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.

NOVITAS, Latincede “yenilikler”, “yeni başlangıçlar” anlamına gelmektedir. NOVITAS Turizm ve Seyahat Acentası, turizmde uzun yıllara dayanan deneyim ve birikimleri yeni bir oluşum içinde birleştirerek, 1997 yılında kuruldu. Sahibi kendi ismini taşıyan bir limited şirkettir. NOVITAS, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın 3607 belge numarasıyla A Grubu seyahat acentası olarak faaliyetini sürdürmektedir.

NOVITAS’ın merkezi, İstanbul’da turizm sektörünün nabzının attığı önemli merkezlerden Gümüşsuyu’ndadır. Kastamonu’da ise bölge turizmine hizmet eden bir şubesi vardır.

NOVITAS Turizm’in başlıca faaliyet alanları, yurtdışından turist getirmek (incoming), kongre, seminer, incentive organizasyonları ve son yıllarda ülkemizde hızla gelişmekte olan “kültür turizmi”dir. Şube faaliyetleri, özellikle Batı Karadeniz’de giderek gelişen kültür ve doğa turizmine yöneliktir.

Bunun yanısıra, otel rezervasyonlarından, uçak bileti satışına dek, tüm rutin acentacılık faaliyetleri, NOVITAS’ın deneyimli, özenli ve güleryüzlü personeli tarafından verilir.

Gezmeyi bir tüketim olarak görmeyen; aksine gezilen yerleri çevresi ve kültürüyle bir bütün olarak algılamaya yönelik, katılımcı ve çevreci bir anlayışla yapılan kültür turları, NOVITAS’ın turizm anlayışının özünü oluşturmaktadır.

NOVITAS Turizm, kuruluşundan bu yana gerçekleştirdiği çok sayıda bilimsel kongre ve toplantı organizasyonlarıyla da bu alandaki başarısını kanıtlamış ve bu zorlu alanda var olduğunu göstermiştir.

NOVITAS Turizm, vizyonu, genç ve dinamik kadrosu, insana, doğaya, kültüre, kısacası çevreye saygılı anlayışıyla, turizmde “yeni neslin temsilcisi” olarak başarıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Misafir 2 hafta önce

I not to mention my friends happened to be digesting the best helpful tips located on your web page while all of the sudden came up with a terrible feeling I had not thanked you for those strategies. These guys appeared to be joyful to see all of them and have now undoubtedly been taking pleasure in those things. Appreciate your indeed being so accommodating as well as for making a decision on these kinds of amazing ideas millions of individuals are really needing to understand about. My personal sincere apologies for not saying thanks to sooner. nike air max 2019 http://www.nikeairmax2019.com

Misafir 4 hafta önce

I have to point out my passion for your kindness in support of women who really want guidance on that study. Your real dedication to passing the message along had been certainly functional and has surely enabled professionals just like me to reach their desired goals. Your entire useful information can mean so much to me and especially to my office workers. Many thanks; from everyone of us. off white clothing http://www.offwhitehoodie.us.com

Misafir 1 ay önce

I and also my pals came viewing the best helpful hints found on your website and then the sudden came up with a terrible feeling I never expressed respect to you for those secrets. The young men are actually consequently thrilled to study them and have in effect in fact been having fun with those things. Appreciation for truly being indeed thoughtful as well as for pick out such exceptional guides most people are really needing to learn about. My sincere regret for not expressing appreciation to earlier. christian louboutin shoes http://www.louboutins.us.com