İstanbul Sanatla Uyanıyor!

İstanbul Sanatla Uyanıyor!

2 Nisan 2016 Cumartesi
Beyoğlu Belediyesi Ev Sahipliğinde 4. İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali Başlıyor!

İSTANBUL SANATLA UYANIYOR!

Beyoğlu Belediyesi Ev Sahipliğinde 4. İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali Başlıyor!

‘Uyandırma Servisi: Günaydın’ konseptiyle düzenlenecek 4. İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali, 19 Nisan 2016 tarihinde Antrepo I’de Beyoğlu Belediyesi ev sahipliğinde, İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle başlayacak.

‘Uyandırma Servisi: Günaydın’ konseptiyle düzenlenecek Bienal’de 4-18 yaş çocukların ve gençlerin 450 görsel sanat projesini İstanbullularla buluşturacak. Uluslararası katılımcıların da yer aldığı Bienal kapsamında; paneller, konferanslar, atölyeler, söyleşiler ile müzik, dans ve şiir okuma etkinliklerini içeren zengin bir program hazırlandı.

İstanbul'un farklı kültür sanat mekânlarında, meydanlarında ve şehir hatları vapurlarında sanatseverlerle buluşturacak. Sergiler ve diğer etkinliklere katılım ücretsiz olacak.

Açılış İstanbul Valisi Vasip Şahin, İBB Başkanı Kadir Topbaş, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, İstanbul Boğazlar Belediyeler Birliğine üye Belediye Başkanlarının da katılacağı açılış programına siz değerli basın mensuplarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız.

PROGRAM:

Yer                        :  Antrepo 1

Tarih                     : 19 Nisan 2016 Salı

Saat                      : 10:30 Açılış ve Kokteyl

Ziyaret Saatleri   : Antrepo 1 (09.00-18.00)

İletişim: Beyoğlu Belediyesi Basın Danışmanı İlhan Çabukol Tel: 05307807298-05324117004