Cafe Zade

Cafe Zade

15 Kasım 2016 Salı

16 yıldır ürünleri bizzat kendisi seçerek müşterilerine dünya mutfağı hizmeti veren Cafe Zade işletmecisi “16 yıldır kasabım da aynı manavım da aynı” dedi.

Beyoğlu Belediyesi’nin hijyen belgesi olan Beyaz Zambak sertifikasına sahip olan Cafe Zade’nin sahibi Emine Uzerli “konuklarımızın kimisi tek başına geliyor kimisi okuduğu gazeteyle birlikte geliyorlar ve siparişlerini verip hoş bir vakit geçiriyolar işletmemizde” dedi.

Mekanın kibar ve güleryüzlü sahibi Emine Uzerli’ye Cafe Zade’yi anlatmasını istiyoruz ve sözü kendisine bırakıyoruz:

“20 yıldır bu işi yapıyorum ve yaklaşık 16 yıldır da Cafe Zade’deyim. Mutfağımız Dünya mutfağıdır. Ürünlerimi bizzat kendim seçerek alıyorum ve en iyi bir şekilde kullanmaya özen gösteriyorum. Malzemelerimi 16 yıldır aynı firmalardan tedarik ediyorum. Kasabım da yıllardır aynı. Kaliteyi ve temizliği önemsiyorum. Gelen misafirlerimizi de aynı ölçüde en iyi şekilde ağırlamaya çalışıyorum. Beyoğlu Belediyesi’nden Beyaz Zambak Belgesini almaya hak kazandık. Belgemizin mavi renkli flamasını cafemizin girişine astık ve bizi ilk kez tercih edecek olan müşterilerimiz için bir güven tesis ediyor. Bu mekanı tercih ederek bize güvenen misafirlerimize en iyi şekilde layık olmaya çalışıyorum. Memnun edebiliyorsak ne mutlu bize”