Hicret Döner Yemek, tavuk döner sevenler için

Tavuk döner tercihiniz ise Tarlabaşı’nda Hicret size göz kırpıyor. Tavuk döneri belki de şişte dönerken hiç bu kadar kalın bir şekilde görmediniz.

Hicret Döner Yemek, tavuk döner sevenler için
Bu içerik 907 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Tavuk döneri belki de şişte dönerken hiç bu kadar kalın bir şekilde görmediniz. Tarlabaşı Bulvarı, Süslü Sokak civarındaysanız nar gibi kızarmış tavuk dönerin kokusu sizi Hicret Döner’in içerisine çekiyor. Tarlabaşı bulvarında caddeye bakan mütevazı mekânda tavuk dönerin yanı sıra eti, sebzesi ve yağının özene-bezene seçilmiş ve tezgâhta müşteriye sunulan sulu yemek çeşitlerini de bulmanız mümkün.

1993’ten itibaren aynı mekânı Hicret Döner ve Yemek Salonu olarak işleten mekânın kurucu ustalarından Hacı Recep Ali usta, güler yüzü, tatlı diliyle karşılıyor müşterilerini. Gördükleri sıcak ilgiden, tattıkları leziz yemeklerden dolayı mekâna gelen müşteriler son derece memnun. Müşterilerin yanı sıra civardaki esnaflar da oldukça memnunlar.

Beyoğlu Belediyesi’ne bağlı Smart Beyoğlu Ekibi olarak Belediye Başkanımız Ahmet Misbah Demircan’ın selamıyla ziyaret ettiğimiz mekânın sahibi Hacı Recep Ali Ataman ustadan bize Hicret Döner ve Yemek Salonu’nu anlatmasını istiyoruz:

“1989’da geldiğim Beyoğlu’nda Bereket Döner’de çalıştım. 1993 yılında oradan ayrılarak Hicret Döner’i kurdum. O tarihten günümüze kadar şuan bulunduğumuz mekânda Hicret Döner ve Yemek Salonu olarak hizmet vermekteyiz. Biz yıllardır lokantamızda kullandığımız etleri hem Beyoğlu hem de Fatih’te aynı kasaptan alıyoruz. Etlerimiz hem hijyeniktir hem de İslami usullere göre kesilmiştir. Ürünlerimizde kaliteye önem veriyoruz.

Lokantamızda ev yemekleri olarak sulu yemeklerimiz ve tavuk dönerimiz var. Bugüne kadar edinmiş olduğumuz belli bir müşteri potansiyelimiz var. Firmamız sabah 08.00’de açılıyor ve akşam 22.00’de kapanıyor.

Firmamız, Beyoğlu Belediyesi tarafından hijyen belgesi olarak verilen Beyaz Zambak belgesini almaya hak kazandı. Beyaz Zambak uygulamasından dolayı Beyoğlu Belediyemize teşekkür ediyoruz. Lokantamız Tarlabaşı Bulvarı, Süslü Sokaktayız.”

Hicret Döner Yemek Salonu tavuk döner