Karaköy'de İstanbul'un tarihi atmosferi: Akın Restoran

İstanbul'un tarihi atmosferini Karaköy'de soluyabileceğiniz Haliç Kıyısında bulunan Akın Restoran'da sabah kahvaltısından öğlen yemeklerine ve akşam yorgunluğunu atabileceğiniz bir mekana ev sahipliği yapmaktadır.

Karaköy'de İstanbul'un tarihi atmosferi: Akın Restoran
Bu içerik 1190 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Türkiye’nin farklı bölgelerinden temin ettiği özel malzemelerle İstanbul’un tarihi atmosferini soluyabileceğiniz, Haliç kıyısında deniz havasıyla otantik bir ortam sunuyor. Sabah kahvaltısından, öğle vakti yemekli molalara, akşam ise yorgunluk sofralarında müşterilerini ağırlıyor.

Karaköy, Perşembe Pazarı'nda bulunan Akın Restoran’ı merak ediyoruz ve firmanın işletmecisi Ceyhun Saraçoğlu beye sözü bırakıyoruz.

“10 senedir sektördeyim ve 2 yıldır da Akın Restoran’ın Perşembe Pazarı Şubesini çalıştırıyorum. Müessesemizde kahvaltı bizim için önemlidir. Tüm ürünlerimiz doğal ve organiktir. Erzincan’dan tulum peyniri, Trabzon’dan tereyağı ve Antep’ten salça gibi köylerden getiriyoruz ürünlerimizi. Kahvaltımıza sabah 08.00’de başlıyoruz ve gece 24.00’e kadar mevcuttur. Müşterilerimiz kahvaltılık menü tercih ettiklerinde günün herhangi bir saatinde bulabilirler. Aynı zamanda favori yemeklerimizden özel sosuyla tere ciğerimiz, Anadolu’dan getirttiğimiz kuru patlıcanlarımız, biber salçamız ve etli dolmalarımız menümüzde yer alıyor.

Sunumlarımız da tıpkı ortamımız gibi doğal ve otantiktir. Nostalji müziklerimiz ve deniz manzaramızla müşterilerimiz tarihi bir İstanbul atmosferini müessesemizde solumaktadırlar.

İstanbul’un her yerinden ulaşım kolaylığı bulunan Karaköy Perşembe Pazarı’ndaki Akın Restoran’ımıza bekleriz.”

akın restoran