Marmara Cafe

İstiklal’de kafe tarzında bir mekan arayışınız var ise 1970 yılından itibaren hizmet vermeyi sürdüren Marmara Cafe, size yemek sektöründeki deneyimleriyle memnun kalacağınız bir mekan olarak göz kırpıyor.

Marmara Cafe
Bu içerik 1078 kez okundu.

Beyoğlu Belediyesi’ne bağlı Smart Beyoğlu Ekibi olarak Belediye Başkanımız Ahmet Misbah Demircan’ın selamıyla ziyaret ettiğimiz mekânın işleticisi Burhan Kızılkaya’dan bize Marmara Cafe’yi anlatmasını istiyoruz:

Paket Servis Noktaları
Beyoğlu, Cihangir, Galatasaray, Sıraselviler, Taksim

“1970’de kuruldu mekânımız. Özellikle tost ve sandviçlerimiz iddialıdır. Dönerimiz ve meyve sularımız da aynı şekilde iddialı ürünlerimiz arasındadır. Zaman içerisinde taleplere göre menümüzü genişlettik. Çeşitlerimiz arasına şiş, ızgara, köfte ve salatalar girdi. Küçük bir dükkandık ilk hizmete girdiğimizde. Bugün itibariyle 150 kişiye aynı anda hizmet verebilecek kapasitedeyiz. Marmara Cafe, 24 saat hizmet veriyor Beyoğlu’nda. Firmamız aynı zamanda Beyoğlu Belediyesi’nce verilen hijyen belgesi olan Beyaz Zambak Belgesini almaya hak kazanmıştır. Bu uygulamasından dolayı Beyoğlu Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz.”