Özsüt Cafe

Özsüt Cafe, Beyoğlu Belediyesi'nin bir uygulaması olan Beyaz Zambak Belgesi’ni almaya hak kazanmış Beyoğlu esnaflarından biridir.

Özsüt Cafe
Bu içerik 1043 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Günde 24 saatin yetmediği Beyoğlu İstiklal caddesinin orta yerinde bulunan Beyoğlu Özsüt’ün işletmecisi Akın Durmuş’u Beyoğlu Belediyesi’ne bağlı Smart Beyoğlu ekibi olarak ziyaret ettik. Belediye Başkanımız Ahmet Misbah Demircan’ın selamıyla konuk olduğumuz Özsüt, Belediyemizin bir uygulaması olan Beyaz Zambak Belgesi’ni almaya hak kazanmış Beyoğlu esnaflarından biridir. Firmanın işletmecisi Akın Durmuş bey, kendisini ziyarete gelen Smart Beyoğlu ekibine Özsüt’ün hizmetlerini ve İstiklal’de bulunmanın önemini anlattı. Sözü şimdi de Smart Beyoğlu çekim ekibi olarak bizleri oldukça iyi ağırlayan Akın beye bırakıyoruz:

“2010 yılından itibaren Beyoğlu Özsüt’te Eşim ve bir ortağımla birlikte İstiklal Caddesi’nde faaliyet gösteriyoruz. Tüm ürünlerimiz İzmir’den hazır olarak geliyor ve biz burada müşterilerimize sunum yapıyoruz. İstiklal Caddesi’nde olmak farklı bir şey çünkü tüm Dünya buradan geçiyor. Hem markamızı tanıtıyoruz hem de tüm Dünya’ya hizmet veriyoruz. İstiklal Caddesi’nde olmanın dezavantajı ise, yoğun bir çalışma tempomuzun bulunuyor olmasıdır. Bazen gece yarıları buradan çıkıyoruz.

Müşteri potansiyelimiz, hem Avrupalı turistler hem Ortadoğulu turistler hem de yerli turistlerden oluşmaktadır. Özsüt olarak elimizden gelen en iyi hizmeti müşterilerimize sunmaktayız.

Beyoğlu Belediyesi’nin işletmemize vermiş olduğu Beyaz Zambak Belgesi’nin önemli bir etkisi var. Müşterilerimiz için burada hijyen, temiz ürünler bulabileceklerinin belgesidir. Beyaz Zambak, bu manada önemli bir faktördür.

İşletmemiz müşterilerimize sabah kahvaltısıyla birlikte günün geç saatlerine kadar hizmet vermektedir. Eskiden beri gelen Sütlü tatlılarımız var. Ayrıca Fransızlarla birlikte çalıştığımız Pasta çeşitlerimize yoğun talep var. Özsüt olarak Beyoğlu’nda özellikle hafta sonları ve tatil günleri bize yetersiz kalıyor. İşletmemizi büyütmek istiyoruz. Belki yeni bir şube veya üst katlarımızı da işletmemize katarak faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.”